Gratulace k narození štěnatek

Datum: 12.05.2014 | Vložil: Alena Michl

Srdečně Vás zdravím a protože se osobně neznáme, přidávám i informaci, že jsem se o Vašich stránkách dozvěděla od paní Jany Dankové. Moc bych si přála fenečku tollera, ale jak jsem si dopoledne přečetla, máte dost zájemců a nemáte zájem o další. Nevím tedy, zda má význam Vám psát něco o sobě. Dovedu si představit, že kazdý seriozní chovatel si přeje pro své drobečky ty nejlepší páníčky a k tomu patří i jejich prověření. Mým doporučenám je to, že jsem se dostala do seznamu zájemců o fenečku u pana Wittwer, který je zakladatel chovu tollerů ve Svýcarsku. K uchovnění dojde však až v prosinci t.r. nebo na začátku roku příětího. Můj bostonek zemřel tragicky v Cechách na podzim minulého roku. Obohatil můj život natolik, že si už zbytek života bez psa nedovedu představit. Můj smutek z jeho ztráty zmirnuje naděje na stěnátko tollera - rasy, na kterou jsem se z mnoha i osobních důvodů upoutala. Ziji ve Svýcarsku a léto trávím v Cechách v domku s velkou zahradou a bazenem. Je pro mě samozřejmostí, že bych se věnovala jeho výcviku a po Spikovi by přišel ve Svýcarsku k mnoha psím kamarádům. Do Cech odjíždím ke konci května a pokud byste mě chtěli kontaktovat, zde jsou moje tel.č.378 606 256, 604 51 38 88. Moje E-Mail adresa je alena_michl@web.de Na závěr bych Vám chtěla popřát jen to nejlepší - pro Vás a všechny Vaše psí miláčky a vyjádřit obdiv pro psí maminku a zázraku zrození. Hodně štěstí!
Srdečně zdraví
Alena Michl

Přidat nový příspěvek